1. کارچارت
  2. Public-Org-Detail
ایده
2/99
0 دنبال کننده

تاسیس:1383

تعداد کارکنان:

وب سایت:ideaco.ir

صنعت کاری:

مزیت های سازمان

درباره ما

شرکت ایده به عنوان نخستين و تنها شركت دانش بنيان در حوزه آموزش و يادگيری سازمانی با همکاری گروهی از متخصصین فناوری اطلاعات و مشاورین برجسته آموزش سازمانی دو دهه از شروع فعالیت خود را پشت سر گذاشته است و با رعایت اصول مشتری مداری، ارتقاء مداوم کیفیت فنی محصولات و کنترل دقیق رشد مجموعه بر اساس وضعیت بازار، توانسته به شركتی شاخص در امر طراحی و توليد نرم افزار های يكپارچه منابع انسانی و آموزش مبدل شود. اين شركت همراه كوشش نموده تا با اتكا به دانش روز و متخصصين جوان در امر چالاكی نظام آموزش و يادگيری سازمانی بكوشد و آنچه سبب موفقیت این مجموعه در طول اين سال ها شده است، ارتباط مستقیم و تنگاتنگ شرکت با مشتریان، رعایت حقوق مصرف کنندگان و نگاه خدمتی به مجموعه آموزش و يادگيری سازمان ها بوده است. پياده سازی دقيق و موفق پروژه نظام های استاندارد آموزش همانند ۲۰۱۹-۱۰۰۱۵ISO و همچنين مدل جهانی ۳۴۰۰۰ توسط نرم افزار های توليدی اين شركت در سازمان ها ، خود دليل محكمی برای اين ادعا مي باشد. فهم درست فرايند های آموزش و يادگيری و طراحی محصولات مناسب برای پياده سازی نظام های استاندارد باعث شد تا محصولات اين شركت در تمامی راه كار های سازمان های كوچک و بزرگ، صنعتی و خدماتی به ساده ترين شكل قابل بهره برداری باشد.

چشم انداز

رشد و توسعه اقتصادی، رقابت، کار آفرینی، اشتغال زایی پایدار وهدفمند، استقرار و توسعه عدالت اجتماعی، حضور گسترده و فعال در بازارهای جهانی و بین المللی، فقرزدایی و افزایش امید به زندگی، شادی آفرینی ملی و سایر آرمان های اجتماعی و اقتصادی از باید های ملحوظ سند چشم انداز ۱۴۰۴ کشور می باشد. اهدافی که تحقق آن تنها به اجرای کامل سند چشم انداز وابسته است. مسلماً تحقق هر برنامه ای قبل از هر چیز نیازمند بستر سازی برای مجریان آن است، امری که در قالب آموزش های موثر و هدفمند متجلی می گردد. نقش شایسته آموزش و تاثیر آن در تحقق اهداف چشم انداز از جمله ارکان غیر قابل انکار است که عدم توجه به آن می تواند پیامدهای غیر قابل جبرانی به همراه داشته باشد. به بیان دیگرحرکت در سمت و سوی اهداف عالی چشم انداز تنها در صورتی اثر بخش خواهد بود که با رویکردهای نوین و مرتبط آموزشی همراه باشد. شرکت توسعه علوم راهبردی ایده ، در افق فکری خود آمــوزش را راه گشا و محرک اصلی تحقق اهداف آرمانی سند چشم انداز کشور دانسته و سرآمدی در عرصه آموزش و توسعه منابع انسانی را در راستای دستیابی به اهداف والای سند چشم انداز بعنوان یک اصل بر خود واجب می داند .

مأموریت

رشد و ارتقاء سطح دانش و آگاهی سرمایه های انسانی سازمانهای دولتی و غیر دولتی با طرح ریزی و ارائه بالاترین سطح خدمات آموزشی شناسایی و مکانیزاسیون فرایند آموزش سازمانها و صنایع ، از یک سو با رویکرد تفکر سیستمی بر این فرایند و تعامل بین زیر سیستم های آموزش کارکنان و از سویی با طراحی و اجرای این سیستم ها در حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتالی کردن آنها ، یکی‌ از مهمترین‌ اهداف‌ در شرکت‌ ایده می‌باشد .
DNN