1. نرم افزار منابع انسانی
  2. Human capital

تور کارچارت

نمیدونی از کجا شروع کنی؟ این ویدیوی کوتاه رو ببین

برندهایی که با ما همکاری کرده اند...

CV
جامع ترین رزومه ساز
فرآیند انطباق پذیری
ارائه بازخورد به متقاضیان کار
تجربه کاربری متفاوت
شفافیت سازمانی
استفاده همزمان از پنل ها
 
 
 
 
 
 
پنل سرمایه انسانی

با ثبت نام رایگان در سامانه کارچارت و وارد کردن اطلاعات خود کاملترین رزومه خود را ساخته، شغل مد نظر خود را یافته و از تمامی خدمات و قابلیت های سامانه بهره مند خواهید شد.

جامع ترین رزومه ساز

با وارد کردن سوابق علمی و اجرایی، علایق و مهارتهای تخصصی به صورت کمی و ماژول بیس امکان داشتن غنی ترین و کاملترین رزومه برای متقاضیان وجود دارد.

فرآیند انطباق پذیری

متقاضیان کار می توانند در این بخش محدودیت های مد نظر همچون :حداقل میزان حقوق ، صنعت کاری ، اندازه سازمان ، عنوان سازمان ، فاصله تا محل زندگی و ... را اعمال کرده از این طریق تنها با سازمانها و مشاغل مد نظر خود انطباق یابند.

ارائه بازخورد به متقاضیان کار

کارجویان می‌توانند از طریق مسیج، ایمیل و اعلان درون پنل کاربری از آخرین وضعیت رزومه خود مطلع شوند. همچنین امکان ارتباط مستقیم با کارفرمایان از طریق پنل کاربری برای این عزیزان فراهم شده است.

تجربه کاربری متفاوت

مهندسی عالی و طراحی مناسب سامانه امکان بهره مندی ساده و راحت از تمامی امکانات سامانه را برای کاربران فراهم نموده است.

شفافیت سازمانی

در سامانه کارچارت به منظور تحقق شفافیت سازمانی برای کارکنان شاغل و افراد جدیدالاستخدام، تمام اطلاعات لازم از جمله اهداف و انتظارات سازمانی ، وظایف، اختیارات، شرایط احراز، اطلاعات همکاران مستقیم و همچنین شاخص های کلیدی عملکرد جهت مشاهده کارکنان فراهم شده است.

استفاده همزمان از پنل کارمندی و پنل کارجو

تمامی کارمندان می توانند علاوه بر پنل کارمندی در سازمان خود از پنل کارجویی به صورت مجزا و اختصاصی بهره مند شده و از این طریق از فرصتهای شغلی موجود و میزان انطباق خود نیز مطلع شود.

سامانه کارچارت
ایجاد نسخه دسکتاپ
این باکس را روی دسکتاپ خود بیاندازید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

DNN